Ajans Rb, Fuar Ajansı, Hostes Ajansı, Reklam Ajansı, Tanıtım Ajansı, Manken Ajansı
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Resimler
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Kokteyl & Catering Hizmetleri
sticky

Catering FirmalarıEn büyük işler, büyük hayal sahibi insanlarla gerçekleşir sözünü ilke edinerek oluşturduğumuz ekipler ile yıllardır siz değerli müşterilerimize bir çok kurumsal organizasyonda eşlik ettik. Başarımızın sırrı müşterilerimizin bakış açısını kavrayarak, taleplerini o açıdan görebilmenin yanı sıra imkanlarımızı bu doğrultuda değerlendirebilmektir. Yıllardır bir çok yerli ve yabancı firmanın çeşitli pazarlarında catering ve kokteyl ekibimiz ağırlıklı olmak üzere çalışmalar yaparak müşteri memnuniyet ve takdirini alarak tecrübelerimizi güçlendirdik. Ekipmanlarımızı sürekli geliştirerek en iyi Catering Firmaları arasında yer aldık. Her edindiğimiz tecrübenin sonunda daha iyi ve daha kapsamlı işler için daha da cesaretlendik ve mahcubiyet yaşamamak için bütün öngörülerimizi değerlendir irerek sizlerin hizmetinize hazırlandık. Özellikle Catering OrganizasyonuCatering Hizmetleri verirken ve Fiyatları sunarken en uygun paketleri sunduk. Temsilciliğini yaptığımız asıl organizasyon sahibi sizler için önemli olan bütün hususları biliyor ve layığı ile organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Ürün lansmanı, çeşitli tanıtım organizasyonları, fuar organizasyonları gibi ticari ağırlıklı etkinliklerde konuk ve müşterilerinizi titizlikle ağırlayabileceğimiz tüm ekip ve ekipmanları hizmetinize sunuyoruz. Unutmayalım ki Profesyonel kurumlar profesyonelce temsil edilir. Kokteyl & Catering Organizasyon talepleriniz için müşteri telsimizden detayları öğrenebilirsiniz.


Açılış Davet Organizasyonları

Açılış OrganizasyonYeni bir markanın ilk günü önemlidir bu dikkat edilmesi gereken günde,  Açılış & Kokteyl &  Davet Organizasyonları için bir firma arıyorsanız sizlere neler sünebileceğimiz hakkında bilgi vermeye hazırız.  İlk anlatımımız Türkiye de Açılış ve Kokteyl Organizasyonu, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli, neler ikram edilir gibi sizlerle fikirlerimizi paylaşacağız.  İlk başta davet organizasyonu, yanı kokteyl ve catering ile başlayalım. Bir işyeri düşünün haftalarca dekor, boya, tabela gibi bir tatlı sorun ile uğraştınız.  Arkadaşlarınıza, iş ortaklarınıza, dostlarınıza davetiyeleri dağıttınız ve organizasyon şirketleri,  arasından profesyonel biri ile anlaşmaya kaldı her şey. Konuklara ikram edeceğiniz catering menü ve fiyatları öncelikle belirlemeniz gerekiyor.  Eğer bir bilginiz yoksa ise Açılışta neler ikram edilir diye sorarsanız araştırırken firmaya sizlerle bilgi paylaşımlarında bulunacaktır.  Vaktınız varsa catering firmaları ile anlaşma yapmadan önce kendi mekanınızın resimleri çekip ona göndermeniz dekorasyon süslemeleri içinde kolaylık sağlayacaktır. İçecek masası ve bistro masalar için bu çok önemli bir ayrıntıdır. Açılış kokteylinde sunum için ikram ekipmanları da çok önemli cam bardak, porselen tabak gibi ekipmanlarda konuşmanız gerekir. Kurumsal Bayi açılışı, mağaza açılış organizasyonları birçok firma artık balon süsleme,  yerine kapı girişlerine çiçek süsleme yaptırıyor. Bunun nedeni Kokteyl Organizasyonu biraz daha ağır olduğu için çiçek dekorasyonu daha şık durmasıdır. Tabi sadece catering kokteyl, için çiçek süsleme yeterli değil.  Bunun yanı sıra kokteyl masaları daha önemli mesela kadife kumaştan kurumsal logoya uyumlu istediğiniz renkte kumaşlar en başta geliyor. Bistro masa kiralama,  anlaşması yapmadan önce üzerlerine konulan gümüş şamdan, çiçek gibi ayrıntılarda unutmamanız gerekir. Ne kadar ayrıntılı şekilde planlamaya yaparsanız Davet Organizasyonu için o kadar faydalı bir bilgiye sahip olursunuz. Ama bunlarla uğraşmak istemiyorum İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası genelinde Catering ve Kokteyl Firmaları mevcut. İşyeri açılışı, mağaza açılışları, açılış kokteyli için sizin yerinize tüm planlamayı kolayca yapabilecek kurumsal Organizasyon Firmaları var. Bizimde avantajlı açılış ve kokteyl fiyatları için arayıp asistanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.


Kongre Organizasyonları

Kongre OrganizasyonuKongre Organizasyonu için kiraladığınız salon bazen tam teşekküllü olmayabilir. Kiraladığınız salonda bir çok hizmeti ihtiyaç duyabilirsiniz. Masa ve oturma düzeninin oluşturulmasından sahne dekoruna kadar sizi yormadan biz bunu yapabiliriz. Tabi sadece bunlar değil karşılama için hostesler ikramlar için garson ve, catering hizmeti birçok seçeneği sizlere sıralayabiliriz. Olmasını düşündüğünüz bir kongre organizasyonu, nasıl yapılır, düzenleme, örneği, planlama, hazırlama gibi sizlere pratik ve kolay bilgiler vereceğiz İlk etap da kiraladığınız salonu inceleyip gelecek konuk sayınızın kapasitesine uygun mu onu kontrol etmek gerekir. Yöneticilerin konuşma yapabilmesi ve gelecek konukların bilgi paylaşımlarını için gerekli ses ve görüntü sistemleri mevcut mu bakılması gerekmektedir.  Lansman ve Seminer gerçekleşirken sorun yaşamamak için hazırladığınız tanıtım videoları önceden kontrol etmeniz de fayda sağlayacaktır. Ayrıca organizasyon akışı için anlaştığınız firma ile görüşüp yiyecek ve içecek ikramlarının kaçta başlayacağı, konuşma yapacak Kongre Organizasyonukişilerin saatlerini belirlemeniz önem taşımaktadır. Konuklarınızın rahat bir şekilde ikramların servis edilmesi açısından da çalışacak personel sayısını iyi belirlemeniz gerekiyor. Konferans,  Üniversite Semineri, lansman organizasyonları sorunsuz şekilde geçmesi gereken dikkat gerektiren organizasyon çeşitleridir.  Bu yüzden Catering & Organizasyon Firmaları arasında seçim yaparken gidip tüm ekipmanları görerek seçmenizi öneririz. Daha önce hizmet verdiği kurumsal firmaların referanslarına bakmalı görsel olarak ta istediğiniz hizmetleri sizlere sağlayabilmesi için görmeniz gerekiyor.  Kongre toplantı, protokol gibi her alanda çalışmaları en ince ayrıntısına kadar incelemeniz gerekir aslında. Yada vaktiniz yoksa en iyi hizmetleri sağlayan ajanslardan biri ile anlaşırsanız tüm sorunlarınızı profesyonel olarak çözecektir. Dilerseniz asistanlarımızdan bizim verdiğimiz Seminer Organizasyonları için de bilgi alabilirsiniz. Ajans rb ekibi olarak Fuar, Lansman, Seminer ve Konferans Organizasyonları için Kokteyl ve Catering teklif fiyatları bizde uygun maliyetlerle sunuyoruz.


Firma Tanıtım Organizasyonu

Firma TanıtımıBelli kurum ve firmaların organizasyonlarında reklam ve tanıtım alanında organizasyona uygun temayı belirleyerek gerekli profesyonel ekibin çalışmasını yönlendiriyor böylelikle müşterimizin taleplerine uygun çalışma standardını belirliyoruz.( Reklam Tanıtım Ajansı ) müşterimiz olan firmanın çok daha doğru hizmet alması amaçlı çalışan kadromuzu branşlaştırarak gerekli eğitim ve tecrübe edindikleri alanlarda hizmet vermelerini sağlıyor( hostes ise hosteslik, garson ise servis ve garsonluk, animatör ise animasyon alanı)böylelikle hizmette kalite anlayışımızı ortaya koyuyoruz.( Firma Tanıtım Ajansı ) Sizde Özel bir organizasyon için ajans arıyorsanız tüm hizmetleri bizde bulabilirsiniz.( Stant Hostesi )  Çalışmasını yaptığımız firmanın tanıtım organizasyonunu tasarlarken firmanın çalışma alanı, markanın hitap etmek istediği kitle ve organizasyonda müşterisinin dikkatini çekecek hizmet unsurları ilk sırada tuttuğumuz başlıkları oluşturur. ( Firma Tanıtımı )  Bu sıralamalara uygun olarak tanıtım yaptığımız alanın reklam faaliyetleri, konuklarına ikramları, gerekli ekip ve ekipmanları görüşülerek oluşturduğumuz ana taslağa uygun hizmet verilir. Firma Tanıtım Organizasyonları için aradığınız kurumsal bir ajans ise tüm hizmetler için bizi arayabilirsiniz. ( Fuar Hostesi, Tanıtım Mankeni, Açılış Hostesi, Tanıtım için tüm organizasyonlarınıza hizmet vermekteyiz.


Reklam Tanıtım Ajansları

Fuar AjansWWW.AJANSRB.COM her zaman müşterilerine profesyonel Ajans hizmeti vermektedir… Fuar Tanıtımı gibi organizasyonlarda tecrübeli ekibimiz Stant tanıtımları için elinden geleninin fazlasını yapıyor ve başarılı sonuçlar almanızı sağlıyoruz… Fuar – Market – Toplantı ve benzeri organizasyonları için Fuar Hostesi, Tanıtım Mankeni, Şişme Maskot Kiralama, Servis Elemanı, Kokteyl Organizasyonu gibi hizmetlerimiz için bizi arayın… Fuar Tanıtım Mankenleri Reklam Hostesleri Fuar Tanıtım Hizmetleri Fuar Ajansları Fuar Catering Hizmetleri gibi her türlü Organizasyonda Hizmetinizdeyiz… Reklam Tanıtım Ajansı arıyorsanız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasına hizmetimiz mevcuttur... Tanıtım Ajansları market ve fuar tanıtımları için gerekli olup profesyonel hizmet isteyenleri rb tanıtım ajansına bekliyoruz… Stant Tanıtımı * Şef Garson * Animasyon Hizmetleri * Stant Baskı ürünleri * Promosyon Ürün Dağıtımı * Fuar Mankeni * Dans Grubu * DJ Kiralama * Robot Dansçı * Patenli Hostes * Prova Mankeni * Fuar Catering * Palyaço Hizmeti * Kiralık Ses Sistemleri hizmetlerimiz mevcuttur… Fuar Organizasyon firmaları arasında her zaman profesyonel hizmet veren rb ajans daima size bir telefon uzaklığındadır… Organizasyon fiyatları ve hizmetleri için bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz.


Fuar Organizasyonu ve Tanıtım Hizmetleri

Fuar AjansıFuar Organizasyonlarınız için her türlü organizasyon ve ajans hizmetini rb reklam ajansında bulabilirsiniz… Fuar Hostesi Fuar Mankeni Tanıtım Elemanı – Stant Hostesi gibi hizmet adı altında profesyonel bir yardım almak istiyorsanız rb ajans her zaman yanınızdadır… İstanbul fuar ajansları arasında rb reklam ajansı Fuar Hostesi Fuar Tanıtım Mankeni ve süsleme hizmetlerini müşterilerine profesyonel olarak sağlamaktadır… Fuar organizasyonları marka tanıtımları için önemli bir organizasyondur bu tarz organizasyonlar için kurumsal bir organizasyon firması ve ajansla çalışmak istiyorsanız her zaman yanınızda olan rb tanıtım ajansı hizmet vermeye hazırdır… Fuar Catering Hizmetleri Stant Hostesi, Tanıtım Mankeni, Gösteri Organizasyonu, Bay ve Bayan Dansçı, Broşür Dağıtım Elemanları, Robot Adam Hizmetlerimiz Mevcuttur… Fuar Hostesi ve Fuar Mankeni için mail ile resimleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz… İstanbul Hostes Ajansları, Reklam ve Tanıtım Hizmetleri, Stant Organizasyonu, Tanınmış Manken Temini, Patenci Hostes gibi bir çok hizmetimizden yararlanabilirsiniz… Robot Adam ve Broşür Dağıtım Elemanları baskılı balon ve promosyon ürünlerinizi fuar konuklarına dağıtımını yapmaktadır…


FUAR AJANS HİZMETLERİ

Hostes ve Manken Ajansları

Firma tanıtımlarınızda her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan ajans rb kurumsal organizasyonlarda başarılı çalışanları ile çözümler bulmaya devam etmektedir.. Fuar Ajansları arasında ileri görüşlü olan firmamız stant gösterileri, Tanıtım ve Reklam Hostesi, bay ve bayan dansçı gibi profesyonel çalışanları ile hizmet vermektedir… Fuar mankeni, fuar tanıtım hostesi, robot adam, cansız manken, broşür dağıtım elemanları, baskılı balon dağıtımı, stant hostesleri, prova mankeni, defile organizasyonu gibi hizmetlerimiz mevcuttur…

FUAR AJANS HİZMETLERİ

  • Fuar Hostesi * Tanıtım Hostesi
  • Prova Mankeni * Patenli Hostes
  • Garson Kiralama * Servis Elamanı
  • Fotomodel Temini * Broşür Dağıtım Elemanı
  • Reklam Hostesi *  Tanıtım Mankeni
  • Stant Mankeni  * Manken Temini
  • Stant Hostesi * Reklam Mankeni
  • Karşılama Hostesi – Şef Garson

Fuar Catering Hizmetleri

Fuar TanıtımlarıFuar Catering Hizmetleri: Fuar catering hizmeti için ajans arıyorsanız ajans rb catering için tüm ihtiyaçlarınıza cevap buluyor… Servis için fuar hostesi, servis elemanı, garson gibi organizasyon elemanlarınızı bizde bulabilirsiniz… Fuar catering için servis gereçleri bistro masa, servis masası, servis tepsisi, buzdolabı, cam bardak ve tabak, plastik ürünler gibi bir tüm catering malzemeleri ajans rb sizin için tek elden karşılıyor… Bistro masa kiralama ve stant masa kiralama, masa süsleme, vip masa hazırlanması, stant tasarım ve baskı ürünleri hizmetimiz mevcuttur… HİZMETLERİMİZ: Hostes, manken, fotomodel, prova mankeni, garson, servis elemanı, masa kiralama, sandalye temini, stant gösteri hizmetleri, robot adam, bay ve bayan dansçı, patenci hostes, tanıtım elemanı, süsleme hizmetleri, servis ekipmanları kiralama, ses sistemi kiralama hizmetlerimiz mevcuttur…


Tanıtım ve Reklam Ajansları

Hostes Ajansları

Reklam Ajansları: fuar tanıtımı gibi bir çok organizasyonda hizmet vermektedir.. Tanıtım organizasyonları için her türlü hizmeti ajans rb de bulabilirsiniz.. HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI: fuar hostesi, tanıtım ve prova mankeni, patenci hostesi, host hostes temini, stant baskı hizmeti, kiralık ses sistemi, reklamlarınız için şişme maskot ve tanıtım elemanları, ışık sistemi, DJ kiralama gibi hizmetlerimiz mevcuttur… Hostes ajansı – tanıtım manken ajansları – prova manken ajansları gibi birçok hizmeti ajans rb de bulabilirsiniz… Açılış Organizasyonu – Sünnet Düğün Organizasyonları – Fuar Tanıtım Organizasyonu – Tanıtım Organizasyonları gibi tüm organizasyon çeşitlerinde hizmet vermekteyiz…  AJANS HİZMETLERİ: palyaço kiralama, fuar hostesi, tanıtım mankeni, fotomodel temini, broşür dağıtımı, baskılı balon, reklam balonları, balon süsleme ve bir çok hizmette her zaman rb ajans hizmet vermeye hazırdır…  ORGANİZASYON AJANSLARI: palyaço ajansları ve animasyon hizmetleri – hostes ve manken ajansları – reklam ve tanıtım hizmetleri – düğün organizasyon ajansları – fuar organizasyon hizmetleri – market tanıtım ajansları ve organizasyon hizmetleri için bizi arayabilirsiniz…